Z genealogią za pan brat – poszukiwanie przodków dla początkujących

fatherMikołowskie Towarzystwo Historyczne
i Miejska Placówka Muzealna zapraszają na spotkanie z Barbarą Sznober: "Z genealogią za pan brat - poszukiwanie przodków dla początkujących".
Zapraszamy w czwartek 17 listopada
o godzinie 18.00

Barbara Sznober, historyk, genealog, wiceprezes Mikołowskiego Towarzystwa Historycznego. Indeksowała księgi metrykalne dla Polskiego Towarzystwa Genealogicznego. Spotkanie adresowane jest do osób poszukujących informacji o przodkach i próbujących zbudować drzewo genealogiczne swojego rodu.

Miejska Placówka Muzealna /Biały Domek/ ul. Karola Miarki 15 WSTĘP WOLNY Organizatorem spotkania jest Mikołowskie Towarzystwo Historyczne, które realizuje działanie Mikołów Niezapomniana Historia